MedicalSys - zdravotnický informační systém

Zdravotnický informační systém vhodný pro ordinace, laboratoře i polikliniky postavený na unikátním řešení vzdáleného přístupu. Náš lékařský software je nezávislý na operačním systému, můžete jej využívat jak na Windows tak na Linuxu, data lze číst i přes mobilní telefony.

Zdravotnický systém MedicalSys je tvořen s ohledem na potřeby laboratorních a zdravotnických provozů. V ostrém provozu je od září 2008 a po celou dobu probíhá další vývoj. Od února 2012 je v provozu verze 4, která obsahuje řadu rozšíření a inovací.

Především se již nejedná pouze o program pro laboratoře, ale díky spolupráci se zařízeními, pracovišti a lékaři se stává ideálním programem pro polikliniky a zdravotnická zařízení, která vyžadují spolupráci více lékařů z různých oborů.

V letech 2009 až 2012 získala histopatologická a cytologická laboratoř využívající náš zdravotnický software certifikáty ISO 9001, NASKL a ČIA. Máte tak jistotu, že od nás získáváte kvalitní produkt, který splňuje ty nejvyšší standardy a při vaší žádosti o certifikace nemusíte mít obavy.

Zdravotnický software na míru

MedicalSys je intranetový systém, určený především k provozu na vnitřních chráněných sítích. Díky modulárnímu návrhu databází a způsobu zpracování můžeme zajistit maximální přizpůsobení konkrétním požadavkům klienta. Dokonce jsme schopni připravit několik funkčních variant používaných souběžně v jednom zdravotnickém zařízení.

Nabídky jednotlivých oken a formulářů lze uzpůsobit dle konkrétních specifických požadavků každého klienta tak, aby byl systém nejen příjemně a jednoduše ovladatelný, ale také aby zajišťoval maximální efektivitu při práci.

Základní funkce

 • Databáze pacientů, včetně sledování průběhu léčby s možností přikládání multimediální dokumentace.
 • Výkazy pro ZP, včetně elektronického podání a tvorby faktur samoplátcům.
 • Systém žádanka - vyšetření pro přesné zpracování jakýchkoliv lékařských úkonů a práci s historií léčby pacienta napříč odděleními.
 • Komplexní fulltextové vyhledávání umožňuje vyhledávat nejen podle obvyklých údajů (příjmení, rodné číslo, číslo vyšetření, atd.), ale i podle diagnózy, místa vyšetření, doporučené léčby, atd. Vhodné mj. pro publikační účely.
 • Tvorba výkazů a výplatnic pro jednotlivé lékaře i oddělení pomůže ušetřit administrativní kapacity a minimalizovat chyby.
 • Rozsáhlé provozní statistiky pro potřeby lékařů, ekonomů i např. pro ÚZIS a další úřady.

 

Vlastnosti systému MedicalSys

MedicalSys funguje bez ohledu na operační systém či síťové nastavení. Technologie použité při tvorbě MedicalSysu umožňují provoz bez dalších dodatečných nákladů na hardware, maximálně můžeme doporučit dodatečné zabezpečení nemocniční sítě.

Díky rozsáhlým možnostem nastavení přístupových práv lze zajistit, že uživatelé systému vidí jen ty informace, které skutečně potřebují. Součástí systému je i detailní záznam aktivit, včetně historie změn, což umožňuje dohledání jakékoli informace.

Pravidelné zálohování dat a archivace záznamů zajišťují jistotu, že nemůže dojít ke ztrátě dat, ale také snižují nároky na databázi. Díky tomu nehrozí snížení výkonu programu ani při velkém množství zpracovávaných dat.

Funkce MedicalSysu určené pro vedoucí pracovníky umožňují komplexní monitoring práce jednotlivých lékařů a dodává data k optimalizaci jejich vytížení.

Nástroje MedicalSysu jsou určeny pro spolupráci mezi jednotlivými lékaři, pracovišti a zdravotnickými zařízeními  bez ohled na to, zda sídlí ve vedlejší místnosti nebo v jiném městě. Samozřejmostí je možnost elektronického podání žádanek o vyšetření.

Systém MedicalSys funguje jako intranetová aplikace v prostředí Unix/Linux na námi dodaném zařízení, které je konfigurováno s ohledem na zásadně vyšší bezpečnost.
Systém MedicalSys Vám může být k dispozici ve velmi krátké době. Bez dodatečných úprav, můžete začít náš program využívat do 24 hodin od podpisu smlouvy.

 

Připravujeme nový MedicalSys 5

Nová verze bude obsahovat následující úpravy a vylepšení:

 • Komplexní a plně přístupná historie úprav jednotlivých záznamů s možností vyvolání starší verze
 • Zavedení dávkových toků pro snadnější hromadnou práci s větším počtem pacientů (vhodné zejména pro laboratorní provozy)
 • Zpřesnění uživatelského rozhraní pro minimalizaci lidských chyb (viz schémata níže)
 • Možnost procházení historií vyšetření při práci jak s žádankou tak s editorem vyšetření

 

 

Unikátní zdravotnický informační systém vhodný pro praktické lékaře, soukromé specialisty, diagnostické laboratoře či polikliniky.Reference

MDgK plus spol. s r.o.

detail reference

www.mdgk.cz/
 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail