Marketingové služby pro výrobní společnosti

Pevnina CZ poskytuje klientům marketingové služby na míru konkrétních potřeb. Šíře a možnosti marketingu, stejně tak jako specializace a obory podnikání, jsou v dnešní době velice široké. Specifikace profesí a zaměření se na cílovou skupinu konkrétního klienta vyžaduje dostatečnou odbornou přípravu budoucích marketingových aktivit.

Ať už vyrábíte skvělé automobily, kuličková ložiska nebo dámské podprsenky vždy svoje produkty potřebujete dostat k tomu nejdůležitějšímu a to k zákazníkovi.

Marketing není jen zaplacení billboardu nebo článek v novinách. Je to složitý proces ve kterém se nesmí podcenit žádný krok. Ať jste nová výrobní společnost na trhu nebo jste jen nespokojeni z dosavadní propagací či chcete konečně převálcovat konkurenci od nás se díky širokému týmu specialistů dočkáte vždy profesionálních služeb. Od samého počátku poznáte, že reklamou a marketingem žijeme a vždy se snažíme o originální a kreativní řešení, které pomůže Vám a Vašim produktům, aby se dostaly na výsluní.

Abychom Vás dostali na vrchol je potřeba:

Poznat Vaši společnost

Díky marketingovému auditu budeme mít o Vaší výrobní společnosti absolutní přehled. Poznáme Vaši filozofii, směr kroků Vaší společnosti, jak pracují a přemýšli Vaši zaměstnanci, zjistíme potřeby Vašich zákazníků a budeme vědět jaký sýr chutná myším, které máte ve skladu :)

Díky tomu, že rozebereme Vaši společnost jako stavebnici z lega, odhalíme nejzásadnější nedostatky a navrhneme to nejoptimálnější řešení. Díky novému marketingovému kabátu, který pro Vás na míru ušijeme, začnete snižovat náklady a zisky Vaší společnosti se pořádně zvednou.

Navrhnout správný postup

Provést správnou marketingovou analýzu a zvolit správnou strategii je alfou a omegou celého marketingu a reklamy. Základní postupy jsou jasně dané, ale jistě uznáte, že je třeba pracovat jinak s firmou která vyrábí briliantové šperky a jinak s firmou na kozí sýry. 

Vhodnou kombinací marketingových nástrojů dosáhneme maximálního oslovení Vaší cílové skupiny. Vytvoříme lavinu, která smete veškerou Vaši konkurenci.

Promluvme k Vašim zákazníkům společně!

Stále spolu

Naší prioritou není zpracovat jednu kampaň a jít od stolu. Chceme být Vaším dlouhodobým partnerem na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

Veškeré marketingové akce, které spolu budeme podnikat důkladně vyhodnotíme a poskytneme Vám adekvátní zpětnou vazbu.

Naše reklamní loď se může občas vychýlit z kurzu, ale buďte se jisti, že vždy dopluje do přístavu jménem vzájemná spokojenost.Reference

pekařství Makovec s.r.o.

detail reference

 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail