Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Reklamní služby

Reklamní agentura Pevnina CZ - nabídka služeb

Pevnina CZ je všestrannou reklamní agenturou. Zajistíme Vám komplexní reklamní služby od grafického návrhu, přes reklamní výrobu, až po umístě či vylepení na zvolené místo. Naším cílem je poskytovat Vám kompletní servis a maximální kvalitu.

Reklamní výroba

Reklamní výroba není jen o tom vytisknout vizitku. Přestože jsme dvě firmy, pracujeme jako jedna posádka. Proto je pro nás snadnější spolupracovat na projektech pro naše klienty.Reklamní výroba

Jestliže máme vytvořit firemní vizitky, reklamní letáčky, polepit auto nebo vytvořit obří banner, vždy se sejdeme, probereme nejlepší možnosti a materiály a až pak začneme s realizací. Grafici chodí k produkčnímu pro rady, tiskaři zase ke grafikům pro schválení jejich návrhů. Díky tomu vypadají výsledné výrobky přesně podle Vašich představ, návrhů a možností.

Grafici v Pevnině již dlouho proplouvají světem tiskovin, vědí jaké postupy mohou použít a co na papíru nejde. Krásné zářivé webovky, plné třpytivých efektů zkrátka na papír nedostanete. A když je napadne něco nového? Tak jdou a zkusí to. Vytisknou pro sebe nebo pro klienta jeden vzorový tisk a společně posoudíme jak výsledný efekt působí.

Zkušený realizační tým Royal Pressu se nebojí ozvat, když jim připadne výsledný leták, vizitka nebo návrh polepu "divný". Kontrolují a konzultují výsledné tisky s grafiky aby byl výsledek dokonalý.

Reklamní předměty a prezentační systémy

Prezza je naší dceřinou společností. V nabídce má nepřeberné množství reklamních předmětů a prezentačních systémů. Tyto Vám nejen dodáme za příznivé ceny, ale dokážeme je i upravit a zkompletovat. Cílem naší spolupráce je, abyste s nimi neměli žádné starosti. 

 • Rámy na Vaše obrazy nebo plakáty, které pro Vás vytiskneme.
 • Do Roll up systémů vyrobíme bannery s potiskem. 
 • A stojany polepíme tištěnou reklamou.
 • Prezentační stěny a výstavní expozice upravíme dle Vašich představ a požadavků.
 • Reklamní předměty opatříme potiskem s Vaším logem nebo jinou grafikou.

 

Téměř všechny produkty v naší nabídce jsme si osahali, vyzkoušeli a víme jaké mají vlastnosti. Proto jsme schopní Vám dobře poradit a najít vhodný výrobek pro Vaše aktivity.

Vyberte si z naší nabídky.

 

 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail