Hledáme SEO konzultanta pro dlouhodobou externí spolupráci

Do našeho týmu hledáme špičkového SEO konzultanta, který by se podílel na přípravě projektů pro naše klienty i našich vlastních.

Náplň práce SEO konzultanta

  • realizace zakázek v oblasti SEO pro naše klienty
  • zpracování SEO analýz a konzultace s klienty
  • hledání možností zvýšení úspěšnosti webových prezentací

Naše požadavky na SEO konzultanta

  • perfektní znalost webových technologií včetně xml/css
  • referencemi prokázané schopnosti v oblasti SEO a SEM
  • znalost a schopnost realizace linkbuildingu
  • nápaditost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • dvousložkové finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce
  • možnost pracovat na velkých a netradičních projektech
  • možnost budovat projekty od počátku

V případě zájmu nám zašlete životopis, motivační dopis a průkazné reference na email kariera@pevnina.cz

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Administrativní pracovník / pracovnice pro eshop

Pro náš eshop www.prezza.cz hledáme administrativní pracovnici či pracovníka. Eshop s prezentačními systémy má za sebou desetiměsíční existenci, která prověřila funkčnost a nastavila příjemnou vzestupnou tendenci obratu. Hledáme osobu, která se ujme především zpracování objednávek a v neposlední řadě také administrativních činností okolo.

Přejít na archiv novinek