Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Internetová reklama > Sociální sítě

Sociální sítě – Firemní Facebook, Google plus, Linked In i Youtube

Nevíte co dnes napsat na váš firemní profil na Facebooku? Máte málo fanoušků? Jsou fanoušci neaktivní a Váš profil nevyužitý? Nelíbí se vám grafika na sociální síti nebo byste chtěli návštěvníkům nabídnout aplikace na Facebook či Google a nevíte jak na to? Nebo jen hledáte někoho, s kým se poradíte, jak zvýšit úspěšnost Vaší firemní prezentace na sociálních sítích?

Firemní prezentace na sociálních sítích se stává stále důležitější součástí marketingového mixu. Už nejde jen o firemní stránku na Facebooku. Sociálních sítí je v ČR víc a mají svá specifika, proto je vhodné svěřit tvorbu profilu odborníkům. My Vám nabízíme vytvoření a správu firemního profilu na těchto sociálních sítích:

Facebook – největší sociální síť nejen u nás, ale na celém světě.

Google Plus – mladší konkurent Facebooku těžící z uživatelské základny služeb Google.

Youtube – nejznámější videoportál s rozsáhlými funkcemi (a speciálním typem účtu "značkový kanál") pro využití firemní propagace.

Linked In – v České republice zatím nepříliš rozšířená profesní sociální síť, s velkým potenciálem do budoucna.

Vytvoření firemního profilu:

 • Návrh a realizace komunikační strategie pro sociální síť
 • Založení firemního profilu na Facebooku, Google Plus a Linked In
 • Založení značkového kanálu na Youtube
 • Grafické řešení firemního profilu na sociální síti
 • Programátorské úkony spojené s tvorbou profilů

 

Správa firemního profilu

 • Vytváření postů a příspěvků na Váš firemní profil
 • Příprava a výroba multimediálního obsahu (fotografie, grafiky, videa)
 • Návrh kampaní a realizace reklamy na Facebooku, Linked In a Youtube
 • Pravidelné reportování výsledků a návrhy na zlepšení propagace

 

Prezentace na Facebooku? Strategie je základ úspěchu

Komplexní komunikační strategie, to je první a stěžejní krok k úspěšnému firemnímu profilu na Facebooku či jakékoliv jiné sociální síti.

Správa firemního profilu na sociální síti

Vytvořit kvalitní a úspěšnou strategii komunikace pro firemní profil jistě není nic jednoduchého, ale ta pravá, náročná práce teprve začíná s jejím uplatňováním v praxi. Jde nejen o každodenní mravenčí práci při chystání příspěvků a reagování na podněty uživatelů či fanoušků, ale též o náročnou přípravu grafických prvků, soutěží nebo her. V neposlední řadě také chystání a vyhodnocování PPC reklam na sociálních sítích propagujících právě jednotlivé obsahové prvky na firemním profilu.

Propagace na sociálních sítích se liší od jiných forem interentového marketingu především svými možnostmi cílení a viralitou. Nicméně některé služby a postupy jimiž představíme Váš firemní profil lze zobecnit:

Vytvoření profilu na sociální síti

Vytvoření firemního profilu na sociální síti může být na první pohled snadná záležitost, ale zdání klame. Různé sociální sítě nabízí různé možnosti, ale ve všech případech obsahují profily řadu prvků jejichž  nastavení či využití může být tím, co rozhodne o Vašem úspěchu.

Grafika je samozřejmě to první, co Vaši návštěvníci uvidí, podle čeho Vás identifikují a poznají zda nabízíte něco, co by je zaujalo. Z čehož plyne, že grafika firemního profilu by měla být v první řadě zajímavá, originální a s jasným sdělením.

Většina sociálních sítí nabízí k nastavení různé panely, aplikace, funkce, atd., které mohou sloužit nejrůznějším účelům. Velmi zajímavá může být např. „welcome site“, uvítací stránka, jejíž účel je velmi podobný samotné grafice firemního profilu, ale umí nabídnout mnohem širší spektrum sdělení. 

Další zajímavou vlastností profilů na sociálních sítích pak může být jejich vzájemné propojení a sdílení obsahu napříč sítěmi i s vaším firemním webem, microsite či blogem.

Každodenní správa firemního profilu

Na základě komunikační strategie pro sociální sítě pro Vás realizujeme každodenní komunikaci s Vašimi návštěvníky a fanoušky.

Tvorba aplikací pro sociální sítě

Dle Vašich konkrétních požadavků pro Vás vytvoříme prakticky libovolnou aplikaci, která přivede řadu nových fanoušků a zlepší povědomí o značce.

Sociální sítě jsou nejrychleji rostoucím prostředím pro reklamu a marketing proto se nám ozvěte a můžeme i Vás představit světu sociálních sítí.

 


Reference

Tvorba a správa firemních stránek na Google+

Dnes už je téměř nemožné podnikat bez firemních webových stránek. Začíná se ale projevovat i to, že stále více uživatelů tráví svůj čas na sociálních sítích, takže pro firmy je téměř nezbytné oslovovat svoje potencionální klienty právě na nich.

 

Reklama na Facebooku

Nejoblíbenější sociální sítí v Čechách a na Slovensku je bezesporu Facebook. U nás má téměř čtyři miliony uživatelů, na Slovensku jich má kolem dvou milionů. Díky tomu se Facebook stal ideálním místem pro reklamu.

 

Tvorba a správa firemních stránek na Facebooku

Sociální sítě hýbou světem, protože lidé už nechtějí znát jen strohá fakta. Lidé se chtějí bavit, sdělovat si on-line informace a sdílet pocity.

 

Facebook aplikace

Nejen soutěžní aplikace se staly neodmyslitelnou součástí marketingu na sociálních sítích. Jsou jedním ze stěžejních zdrojů získávání fanoušků pro firemní profil, a zároveň mohou sloužit velmi úspěšně k budování povědomí o značce. Naše nabídka zahrnuje vytvoření téměř libovolné aplikace na Facebook.

 

Firemní YouTube kanál

Youtube.com je největší světový portál pro sdílení video souborů. A Pevnina CZ pro Vás připravila možnost prezentovat se zde pomocí tzv. značkového YouTube kanálu. Jedná se o speciální formu účtu na YouTube, určenou pro prezentaci a propagaci společnosti, značky a produktů.

 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail