Tvorba webu pro fitness a wellness centra

Mít kvalitně a profesionálně zpracované webové stránky ve fitness a wellness branži je nutností, bez které Váš byznys nemůže vůbec fungovat.

Než se klient vydá vyzkoušet nové fitko, nebo masáž lávovými kameny, obvykle si proklepne nový objekt svého zájmu nejprve na internetu. Vaše www stránky musejí být výkladní skříní Vašeho podnikání.

Buďte vidět

Nemusíme snad ani zmiňovat, jak důležitá je pozice ve vyhledávačích na googlu a seznamu ve svém městě nebo regionu. Pokud je Váš web napsán, či naprogramován špatně, dáváte obrovskou šanci své konkurenci, aby získala potencionálního zákazníka právě ona. Naše reklamní agentura si zakládá na tom, aby všechny prvky potřebné k tomu, aby se  Váš podnik objevoval v čelních pozicích, byly zpracovány velmi důkladně a poctivě.

Zaujměte  

Jinou funkci u Vašeho webu ani nehledejte. Fitness a wellness má obrovský potenciál. Záleží jen na Vás, jak s touto zbraní naložíte. Svěřte starosti do našich rukou a buďte si jisti, že potenciál do poslední kapky využijeme. Ukážeme světu Vaše krásné prostory, představíme lekce a zkušené lektory, zaujmeme rozvrhem či zajímavou slevovou akcí. Možností je opravdu celá řada. Poutavý a příjemně působící grafický design je u webových stránek propagujících služby zásadním kritériem, které přiměje zákazníka přijít si zacvičit, nebo relaxovat.

Zkušenosti

Vytvoření webu a kompletní strategie pro AZ Fitness Brno, které je špičkou v Brně, jasně dokazuje, že v oblasti fitness a wellness jsme opravdu jako ryby ve vodě. Poznáme hranici mezi tím, co na webu představit a co nechat jako překvapení až při osobní návštěvě. Víme, jak má kvalitní web pro tento obor vypadat a hlavně, jaké má plnit funkce. K dispozici Vám je tým zkušených specialistů, kteří s Vaší spoluprácí vytvoří, či zrenovují web tak, aby přivedl co nejvíce nových zákazníků.Reference

 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail