Rezervační systém pro fitness a wellness

Stále ještě používáte telefon, email a papír pro rezervaci sálových lekcí, wellness programu, osobních trenérů nebo jednotlivých sportovišť? Tak to musí mít Vaše recepční vše, kromě klidné služby a pořádku na stole.

Usnadněte práci sobě i Vašim klientům a pořiďte si elektronický rezervační systém od naší reklamní agentury.

Celý systém je velice jednoduchý, přehledný a moderní a nabízí široké možnosti nastavení. Nechybí kreditní systém a možnost vytvářet neomezené množství permanentek.

Rezervace v kteroukoliv denní dobu

Všechny rezervace probíhají online na Vašich internetových stránkách, nemusíte se již zdržovat vyřizováním telefonátů nebo emailů. Rezervační systém je dostupný 24 hodin denně, Vaši klienti se proto mohou na lekce přihlásit kdykoliv a odkukoliv. Spousta lidí se například rozhoduje až večer, co budou dělat na druhý den a pokud svým klientům nabídnete rezervace přes internet, mohou se zarezervovat i v pozdních večerních hodinách. Klient se tak nemusí ostýchat, zda tak pozdě zavolat nebo nezavolat.

Rozmanitost nastavení

Můžete nastavovat libovolný počet lekcí a v případě, že provozujete více druhů sportu, můžete si pro každý sport nastavit vlastní kalendář (například: jeden pro aerobik, druhý pro pilates, třetí pro funkční trénink, další pro jógu, atd.). Každý kalendář si navíc můžete nastavit zcela jinak.

V rezervacích bude konečně pořádek

Rezervace (i registrace nových uživatelů) jsou odesílany jako potvrzení na Váš email + na email uživatele, který rezervaci provedl. Stejně tak je odesíláno odhlášení z lekcí i s informací, kolik hodin před začátkem lekce zrušení proběhlo. Tato informace se může hodit, pokud budete chtít penalizovat zrušení rezervací pár hodin před začátkem lekce. 

Permanentky? Žádný problém

V rezervačním systému lze vytvářet neomezené množství permanentek. Vytvořené permanentky se pak jednoduše přidělí registrovaným uživatelům. Permanentky je taky možné v případě nutnosti (například: nemoc klienta) "zmrazit" a tím se pozastaví využívání permanentky. Administrátor má například i možnost posouvat platnost u konkrétní permanentky.

Automatické SMS

Rezervační systém umí také automaticky odesílat informační SMS zprávy Vašim klientům.
Ti jsou tak například okamžitě informováni o přesunu na lekci z pozice náhradníka a Vy tak můžete udělat maximum pro zaplnění lekcí. Co vše se bude uživatelům odesílat, záleží na Vás. Zasílání SMS zpráv lze i vypnout, vše je plně nastavitelné.

 

Moderní rezervační systém může přehoupnout pomyslnou konkureční misku vah právě na Vaši stranu.

 Reference

 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail