Reklamní služby pro menší firmy a živnostníky

Vizitky, letáčky, katalogy, výlohy, světelné reklamy, veletržní stánky a řada dalšího. To všechno jsou reklamní a prezentační výrobky, které pro vás můžeme navrhnout a vyrobit. Záleží jen na Vašich potřebách a objevení nejvhodnějšího řešení.

Tiskoviny, reklamní a prezentační materiály

I když tomu tak dnes v drtivé většině případů je, reklamní a propagační materiály by neměly být výplní odpadkových košů. Jejich smysl je přeci jen někde jinde. Měly by oslovovat vaše současné i potenciální klienty, připomínat jim Vás a Vaši společnost a především nabízet správné řešení jejich aktuálních problémů.

Polepy

Účelem polepů, je zaujmout. Fólie na výloze, okně i autě či tramvaji slouží výhradně k tomu, aby podaly rychlou informaci o Vaší společnosti. Pokud polep už lidé zaregistrují, mají obvykle přibližně vteřinu času na to, aby je zaujal. Pak nastává to nejdůležitější... Lidé si je taky musí zapamatovat (či jinak uložit do paměti) a navázat další kontakt s Vaší firmou. 

Prezentační systémy

Škála možností prezentačních systémů je obrovská. Od stojánku na letáčky ve vaší prodejně až po obrovské veletržní stánky. V případě prezentačních systémů platí, že jejich primárním úkolem je upoutat pozornost. Ne vždy musí být v okolí spousta konkurence, ale často se to stává. Prezentační systémy nemusí představovat Vaši firmu, ani o ní nemusí poskytovat jakékoliv informace... V podstatě ani nemusí být patrné komu ta či ona prezentační stěna patří. Důležitá je akce člověka... Vzít si letáček či vizitku, přistoupit ke stánku a začít se bavit.

Venkovní reklama

Většina lidí si pod pojmem venkovní reklama představí billboard. Ale je mnoho různých způsobů jak prezentovat Vaši firmu nebo výrobek tak, aby byl na očích kolemjdoucím. Ať se jedná o různé venkovní plachty, polepy vozů MHD nebo světelný 3D nápis na budově. Pro venkovní reklamu platí podobné podmínky jako pro polepy: konkurence je všude kolem, času na zaujetí málo a šance na zapamatování mizivá.

Proč Pevnina CZ?

 • Známe specifikace jednotlivých reklam, rozumíme jejich potřebám a omezením
 • Víme jak využít možností jednotlivých reklam a jak je nakombinovat, aby Vám přinesly maximální efekt
 • Naši grafici mají rozsáhlé zkušenosti s návrhy i realizacemi reklamních grafik
 • Umíme vyhodnotit úspěšnost i venkovní reklamy!
 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail