Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Webové prezentace

Webové prezentace

Naše souhrnná nabídka tvorby webových prezentací se snaží navrhnout rozumnou a cenově dostupnou variantu pro každého. Podívejte se na jednotlivé nabídky:

Základní varianty prezentace

Webová prezentace Mini

Jednoduchá, nenáročná a elegantní webová prezentace určená pro potřeby živnostníků, menších společností, osobních i firemních blogů a microsites.
 

Webová prezentace Standard

Komplexní prezentační systém vhodný pro jakýkoliv druh webových stránek, od firemních prezentací přes informační portály až po nabídkové katalogy a řadu dalších.

Webová prezentace Comfort

Nabídka webové prezentace, kterou vám neposkytne nikdo jiný. Nabízíme Vám garanci vrácení peněz, pokud nebudete s webem spokojeni. Žádné skryté podmínky a dodatky, férová nabídka. Je na vás, abyste si řekli, jestli plní web to, co od něj očekáváte.
 

Eshopové řešení

Eshopové řešení, jež reflektuje dlouhodobé požadavky našich klientů. Nabídka je stavěna tak, aby splnila jakékoliv požadavky na funkcionalitu eshopu.

Balíčková řešení

Firemní prezentace Full

Firemní prezentace Full je souhrnem toho nejlepšího, co umíme. Balíček zahrnuje vše potřebné, aby Váš nový web fungoval od začátku na výbornou. Svou prácí jsme si jistí, a proto nabízíme garanci vrácení peněz, pokud web nebude fungovat tak, jak si představujete.
 

Balíček pro živnostníky

S balíčkem můžete ušetřit více než 3 000,- Kč a dostanete kvalitní, funkční web, který podpoří váš úspěch. Službu nabízíme pouze živnostníkům (OSVČ).

Balíček pro restaurace

Balíček Web pro restaurace nabízí nejen úsporu více než 8 000,- Kč, ale především zajímavou, originální a funkční prezentaci vašeho klubu či restaurace.

Balíček pro lékaře

Balíček "pro lékaře" přináší úsporu více než 6 000,- Kč. Nabízí kvalitní, poutavou prezentaci, navíc rozšířenou o unikátní rezervační systém, který vám usnadní komunikaci s pacienty a ušetří čas.
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail