Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Výrobní společnosti > Mobilní aplikace

Mobilní aplikace pro výrobní společnosti

Využijte nejmodernější a nejsnadnější cesty, jak se dostat blíže ke svým zákazníkům. Buďte originálnější než Vaše konkurence a nechte si pro svoji společnost sestavit mobilní aplikaci na míru.

Většina internetového provozu se přesouvá do mobilních zařízení, a proto by měla být i Vaše výrobní společnost mobilní. Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci na nejpoužívanější mobilní platformy Apple iOS a Google Android. Aplikace Vám umožní zasílat zákazníkům notifikace na jejich displej v reálném čase.

Vaši zákazníci mohou pohodlně číst aktuální novinky, rezervovat služby nebo objednat vaše produkty. Navíc není nutné být IT expert, veškerou správu děláme za vás!

Co může Vaše mobilní aplikace obsahovat ?

 • Android, iPhone - stahovatelnost pro všechny tablety a mobily s operačním systémem iOS, nebo Android.
 • Fotky - vyrobili jste nové boty nebo máte na prodejně novou motorovou pilu? Tak se pochlubte zákazníkům fotkami nových produktů nebo Vaší prací. Krásné fotky jsou velmi přesvědčivý prodejní argument. Fotky často vyjádří více než slova.
 • Mapy - v aplikaci máte vždy aktuální otvírací dobu i nejdůležitější kontakty. Ve spojení s interaktivní mapou můžete zákazníky navigovat rovnou k Vám. Ideální propojení funkcí v telefonu počítač nenabídne.
 • Bleskové notifikace - největší výhodou aplikace je okamžité odesílání krátkých sdělení přímo na hlavní obrazovku telefonu. Upozorněte zákazníka, že dnes dostane ke 100kg banánu 20kg pomerančů zdarma nebo že tento měsíc máte 20% slevu na veškerou zahradní techniku.
 • QR kódy - není třeba dlouhých slov, stačí načíst váš QR kód a aplikace se hned instaluje. Využijte kódy na letácích nebo na obalech Vašich výrobků

 

Toto je jen základní omáčka. My uvaříme mobilní aplikaci přesně podle Vašeho receptu i s dalšími ingrediencemi tak, aby chutnala Vám a hlavně Vašim zákazníkům.

 

Chcete vlastní mobilní aplikaci?

Váš e-mail nebo telefon:*
Váš dotaz: *
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail