Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Obchodní společnosti

Obchodní společnosti

Pomůžeme Vaší obchodní společnosti plout po moři internetu. Zajistíme aby Vaše loď dovezla svůj drahocený náklad až k pevnině a vyhnula se všem skaliskům. Naplánujeme Vaši cestu, vybavíme Vás těmi správnými navigátory, zařídíme aby Vaši obchodní loď poznal každý racek v přístavu. Plujte s Pevninou za novými obzory.

Vaše společnost žije obchodováním. Naše žije reklamou. Neplýtvejte svou energií a spojte síly s Pevninou CZ. Získáte v nás spolehlivého partnera pro Vaše podnikání.

Abyste byli schopní obstát v konkurenci je třeba zajistit správně fungující marketing. Vaši zaměstnanci jsou základním kamenem správného obchodu, ale v 21. století je třeba víc. Inzerát ve Zlatých stránkách je dávno minulostí. Dnes musíte být vidět na internetu aby Vás lidé našli. Správně vytvořené webové stránky, perfektně fungující e-shop a reklama na internetu mohou přivést do Vašeho obchodu mnoho nových zákazníků a ty stávající upozorní na nové produkty, služby nebo akce.

Dostali jste se do situace, kdy máte nový web, máte e-shop, máte úchvatné prodavače a přesto se Vám nedaří? Domluvte si s námi schůzku a společně přijdeme na to, kde je zakopaný pes. Provádíme marketingové průzkumy a analýzy, zhodnotíme Váš obchod a vymyslíme pro Vás strategii jak oslovit více zákazníků.

Pro podporu Vašeho obchodu máme k dispozici i služby tiskařského studia, ve kterém Vám vyrobíme vizitky, letáčky, polepy výloh nebo firemních vozidel.

Vyberte si z naší nabídky nebo nás kontaktujte.Reference

 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail