Tvorba www stránek pro restaurace a kavárny

Naše reklamní agentura Vám navrhne podobu webu pro počítač i mobilní telefon podle Vašeho zadání, nejnovějších trendů a našich bohatých zkušeností. Web se stane internetovou ozdobou restaurace, kde si Vaši návštěvníci prohlédnou denní menu i stálou nabídku, seznámí se s plánovanými akcemi, uvidí Vaše prostory a přečtou si zajímavé věci, které se píšou v knize hostů a na sociálních sítích.

Celý web budeme dělat samozřejmě na míru, aby grafické pojetí korespondovalo s firemním stylem Vaší restaurace a mohli jsme vytýčit, co je pro Váš podnik nejdůležitější.

Buďte vidět na všech platformách (mobil, tablet, počítač)

Doba jde neustále dopředu a je potřeba reagovat na současný boom chytrých telefonů a tabletů. Všechny informace o Vašem zařízení budete mít na jednom místě pro počítače, telefony i tablety. Web přizpůsobí svůj vzhled typu přístroje a i zákazník, který má po ruce pouze mobil, si může pohodlně prohlédnout mapu s adresou restaurace, nabídku aktuálního denního menu, či si jen zjistit telefonní kontakt pro rezervaci stolu na posezení s přáteli.

Propojte se s okolním světem

Nalákejte své zákazníky pomocí stále aktuální nabídky na oblíbených portálech jako Dámejídlo.cz, Lunchtime, Facebooku a jiných, ale i pomocí vlastních newsletterů. Naprogramuje Váš web tak, aby každodenně nahrál a automaticky rozeslal informace na tato místa a také připravil menu pro vytištění a okamžíté umístění přímo na stoly. Vám tak zbude více času na jiné zaležitosti souvisejíci s provozem Vaší restaurace, baru, nebo kavárny.

Jednoduché jako facka 

S naším redakčním systémem můžete jednoduše a upravit jakoukoliv část webu bez cizí pomoci. Napsat článek o aktuální akci, vložit fotku denního menu, či zajímavé video jak Váš kuchař připravuje flambované palačinky, nebylo nikdy snažší. Vše Vám samozřejmě vysvětlíme a zaškolíme a v případě problému Vám budeme kdykoliv k dispozici.

 Reference

Mimoza Club, rodinná restaurace

detail reference

www.mimozaclub.cz
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail