Internetová reklama pro restaurace a kavárny

Doba, kdy ve městě či na vesnici byla jedna hospoda o které každý věděl, jelikož byla zpravidla hned vedle kostela, je dávno pryč. Dnešní trh je přesycen podniky, kam se chodí bavit lidé všech generací a jistě uznáte, že je potřeba je velmi silně propagovat na internetu, který je v současnosti nejsilnějším sdělovacím médiem.

Naše společnost se sice jmenuje Pevnina, ale věřte, že na internetu se pohybujeme lépe jak ryba ve vodě!

Nabízíme několik cest internetové propagace:

 

 • Pay per click (PPC) textová reklamní kampaň ve vyhledávačích Google a Seznam

PPC (Pay Per Click) je placená reklama ve vyhledávačích, které patří mezi nejefektivnější nástroje online marketingu. Vyžaduje ovšem dlouhodobé profesní znalosti a v rukou lajka může přijít o veškerý potenciál a zbytečně vyhozené náklady.

Textová reklamní kampaň v systémech Google AdWords a Seznam Sklik dokáže zvýšit prodejní výkon až o desítky procent, vygenerovat poptávky a přivést na Váš web více relevantních zákazníků, tedy ty, kteří jsou již ve fázi rozhodování a aktivně hledají restauraci, nebo kavárnu.

Pro účinnou a nákladově efektivní kampaň je třeba provést rozsáhlou analýzu klíčových slov a frází, které používají uživatelé při hledání Vašich služeb (nejlepší restaurace v Brně, nekuřácká kavárna atd.) a vytvořit mnoho reklamních sestav s počtem několik tisíc až desítek tisíc slov a frází. 

Zajistíme kompletní realizaci PPC kampaně od návrhu strategie až po následnou správu a optimalizaci kampaně, která je pro co největší návratnost vložených investic nezbytná.

 

 • Pay per click (PPC) na Facebooku

PPC reklama na Facebooku má tu výhodu oproti ppc reklamě ve vyhledávačích, že můžete skvěle segmentovat a třídit, které zákazníky reklamou zasáhnete. Cílíme na uživatele podle toho, kdo jsou, jací jsou, odkud jsou, co dělají a co mají rádi. Ne podle toho, co hledají. Hlavním předpokladem je tedy znát perfektně svou cílovou skupinu. Musíme vědět, co dělá a má ráda, ne co hledá a aktuálně potřebuje. 

V žádné jiné podobě internetové reklamy nemůžete se svojí akcí přímo oslovit například všechny brňáky ve věku od 20-25 let co mají rádi tequillu a hovězí guláš.

Součástí PPC reklamny na Facebooku je i grafická podoba. Je potřeba poutavý obrázek, který potencionální zákazníky zaujme a donutí je kliknout. S logem firmy si v tomto případě opravdu nevystačíte.

Od naší marketingové agentury dostante opět vše kompletně zpracované od obsahu, grafiky, analýzy a samozřejmě i statistickým vyhodnocením výsledků.

 

 • SEO optimalizace pro vyhledávače

Je Váš web špatně viditelný pro vyhledávače? Nevíte jak docílit zobrazení Vaší stránky na prvních pozicích ve vyhledávačích Google nebo Seznam? Nejste spokojeni s dohledatelností Vašeho webu dle zadaných klíčových slov? 

Nezoufejte - od toho tu jsme my!

Na základě Vašich potřeb analyzujeme situaci Vašeho webu a vydefinujeme strategii jak docílit posunutí Vašeho webu na přední pozice. Jedná se o soubor postupů a metod, jak tohoto dosáhnout. Většinou kombinujeme zásahy do webové prezentace s tvorbou obsahového marketingu a zpětných odkazů s cílem podpoření vydefinovaných klíčových slov nebo oblastí. Námi navrženou strategii následně zavedeme do praxe a budeme průběžně měřit výsledky a vývoj spojený s těmito pravidelnými zásahy.

SEO není jednorázové akce, ale jedná se o pravidelnou aktivitu, která se vybrušuje k dokonalosti jako diamant. 

Zbořte známé klišé "kdo hledá najde" a buďte vidět !

 Reference

Mimoza Club, rodinná restaurace

detail reference

www.mimozaclub.cz
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail