Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Restaurace a kavárny

Restaurace a kavárny

Svíčková na kterou se sbíhají sliny, pivo jako křen, kapučíno, za které by se nestyděli ani v Miláně a přesto máte ve Vašem podniku prázdno? Asi tušíte, že je něco špatně!

V minulosti, kdy byla jedna hospoda v rozsahu 30km a všichni o ní věděli je dávno pryč. V dnešní době velké konkurence, do které spadá i rozvoz jídel a nápojů, je používání moderních metod marketingu nutností.

Je potřeba s tváří Vaší firmy pracovat. Co je Vám platné, že máte krásné prostory, obsluhu nahoře bez a každý pátek večer u Vás zpívá Karel Gott, když se to nikdo nedozví...

Restaurace a kavárny jsou zařízení, která musí žít a dýchat naplno. Je tolik možností jak zaujmout, přívést nové klienty a nalákat ty současné aby přišli znovu.

Svěřte starost o Váš podnik naší marketingové agentuře. My se postaréme o to, aby Vaši hosté měli plná břicha a Vy plnou pokladnu!!!

Díky Pevnině se stanete autoritou ve svém oboru a Váš podnik získá věhlas, který si zaslouží. Stejně jako má kuchař osvědčený recept na španělského ptáčka, naši specialisté mají celou řadu osvědčených reklamních receptů, které uvaří tak, aby Vám skěle zachutnaly.

Odhoďte zábrany a začněte se svými zákazníky komunikovat přes sociální sítě. Dostaňte Váš web do chytrých telefonů nebo zaujměte originální mobilní aplikací. Upravíme Vaší provozovně exteriér a interiér. Zajistíme návrh a výrobu vizitek, jídelních a nápojových lístků či originální cedulky na toalety.

Naplánujeme zajímavé akce, vytvoříme atraktivní bonusový systém a postaráme se o to, aby jste byli vidět na všech frontách.

Váš podnik nemusí proslavit jen Zdeněk Pohlreich! 

 Reference

Mimoza Club, rodinná restaurace

detail reference

www.mimozaclub.cz
Monmart Coffee

detail reference

Cukrárna u čtyř mamlasů

detail reference

 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail