Prezentace klientů PR a komunikačních agentur na internetu

Prezentace na sociálních sítích všeho druhu jsou pro mnoho oborů základem internetové propagace, pro jiné důležitost tohoto média neustále narůstá. Nabízíme Vám samostatnou a komplexní péči o prezentace Vašich klientů. Vy jen vykážete úspěšné výsledky.

Více méně v rámci všech sociálních sítí (samozřejmě s ohledem na možnosti jednotlivých sítí) Vám můžeme nabídnout následující služby:

Návrh a příprava komunikační strategie

Netřeba příliš vysvětlovat jak důležitá je komunikační strategie pro úspěch na sociálních sítích. Námi chystané strategie obvykle kombinují několik kanálů pro získávání co nejrelevantnějších fanoušků. Návrh takové komunikační strategie můžete mít na stole během týdne od informační schůzky. Za bernou minci strategie považujeme to, aby náklady na získání fanoušků byly nižší než přes PPC.

Obsahová ideologie

Obsahová ideologie pro sociální sítě samozřejmě vychází z komunikační strategie. V našem podání se jedná o kuchařku, podle níž dokáže pracovat s obsahem prakticky každý, kdo umí česky. K jednomu profilu samozřejmě dokážeme připravit i více ideologií, které osloví různé cílové skupiny a navíc se mohou zajímavě doplňovat. Obvykle stěžejní je i časový rozsah, sezónnost atd.

Vytvoření a správa firemního profilu

Vymyslet grafiku nebo nahrát obrázky není nic, co bychom nezvládli. Nicméně údržba profilu je mnohem pestřejší. Nabízíme kapacitu copywriterů i grafiků, kteří podle obsahové ideologie zajistí plnění obsahem, dodržování stanoveného plánu a také běžnou i krizovou komunikaci s fanoušky.

Aplikace pro sociální sítě

Typicky primárně pro Facebook a Google+ lze připravovat neuvěřitelné možnosti prostřednictvím nejrůznějších aplikací. Vymyslet zábavné či soutěžní aplikace patří ke standardu. Nicméně naši programátoři a grafici mohou zapracovat na spolupráci jak jednotlivých sociálních sítí mezi sebou, tak na komunikaci mezi nimi a www prezentací. Máme za sebou řadu aplikací, které pomáhají přivádět nové fanoušky a usnadňují fanouškům využití služeb klienta. Pro aplikace máme k dispozici ověřené SSL certifikáty.

PPC reklamy na sociálních sítích

Aby byla nabídka kompletní nesmí chybět PPC reklamy. Jednotlivé sociální sítě mají svá specifika, zajímavé a úspěšné reklamy dokážeme vytvořit pro jakoukoliv příležitost. 

Pomůžeme s řešením od začátku do konce

Samotná realizace prezentace je to nejdůležitější. Nicméně my pro Vás zajistíme také vstupní či zadávací dokumentace, umíme připravit nabídku do výběrových řízení a vůbec udělat vše, aby realizace byla úspěšná. V rámci dokončení nebo pravidelného vykazování dodáváme komplexní reporty v podobě samostatného dokumentu s jasně vyznačenými úspěchy i nedostatky.

 Reference

Cebia, spol. s r.o.

detail reference

www.cebia.cz
 

Chcete se dozvědět více? Ozvěte se nám

Váš e-mail nebo telefon:*
Váš dotaz: *
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail