Marketing pro klienty PR a komunikačních agentur

Pro přípravu kvalitního a úspěšného marketingu je stejným dílem potřeba nápad, jako znalosti. Bez znalosti cílové skupiny, jejich potřeb, návyků a zájmů se neobejdete. Bez dobrého nápadu zase neuspějete. Chce po Vás klient zvýšit úspěšnost? Rádi Vám pomůžeme.

V úvodu jsme zmínili, že pro úspěch marketingu jsou potřeba informace a nápad. Samozřejmě to není tak úplně pravda, potřebné jsou též znalosti a zkušenosti. Obojí Vám můžeme nabídnout v míře vrchovaté. Máme dlouhodobé zkušenosti v marketingu, ale především umíme pracovat jako součást jiného týmu, ať už Vašeho či týmu Vašeho klienta. Jsme zvyklí na intenzivní a hloubkovou komunikaci, brainstormingy, videokonference, komunikaci česky i anglicky. Jsme zvyklí pracovat pro úspěch našich klientů.

Marketingová analytika a poradenství

Dokážeme pro Vaše potřeby najít všechny důležité informace, dokážeme definovat cílové skupiny a vytvořit segmentaci. Umíme najít konkrétní mluvčí, oslovit je a ověřit teorie v praxi. Vytvoříme jasné a srozumitelné výstupní materiály z nichž je radost vycházet. Zvládneme Vám být partnery, pomocníky a kolegy. Pomůžeme Vám získat taková data, která jasně řeknou, co je potřeba udělat, aby Vaši klienti uspěli.

Marketingová kreativita

Až ve chvíli, kdy jsou všechna data pohromadě, známe cílovou skupinu, známe mluvčí jednotlivých segmentů a víme o nich úplně vše, začíná ta nejzábavnější část marketingu. Vymýšlení "jak na ně". Někdy je to okamžitý nápad, jindy dlouhé hodiny přemýšlení a vymýšlení, ale vždycky výborná zábava. Společné vymýšlení možností, koncepcí jak dosáhnout požadovaných cílů je rozhodně nejzásadnější moment celého marketingu. A opět je to něco s čím Vám rádi pomůžeme, poradíme a nabídneme naše kapacity.

 

Stačí se jen ozvat

Váš e-mail nebo telefon:*
Váš dotaz: *
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail