Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Reference > Wincott People, a.s.

Wincott People, a.s.

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství.

Prezentace na sociálních sítích

Společnost Wincott People a.s. nás oslovila s požadavkem na realizaci firemního profilu na Facebooku. Naším úkolem bylo najít a oslovit potenciální zaměstnance, především z oblasti odborných manuálních profesí. Najít způsob, jak z těchto lidí udělat fanoušky.

Aby bylo možné realizovat takto náročný úkol, zahájili jsme ve spolupráci s odborníky z Wincott People analytické práce, především analýzu a segmentaci potenciálních zájemců, abychom věděli kdo jsou a jak je oslovit a motivovat. Na základě této analýzy pak vznikla komunikační strategie zahrnující nejen způsob komunikace na sociálních sítích, ale také návrhy na vhodné aplikace a reklamy podporující společné úsilí.

Výstupem strategie komunikace jsou i návrhy grafického řešení firemního profilu.

Vzhledem k oboustranné spokojenosti jsme začali dostávat další úkoly. Prvním bylo vytvoření firemní prezentace na Linked In a její využití pro získávání nových zákazníků. Koncem roku 2013 jsme se spolupodíleli na celkové marketingové koncepci pro rok 2014.

Marketingové poradenství

Po úspěšném završení spolupráce při získávání nových zaměstnanců jsme spolupracovali i na strategii oslovení a získání nových franchisantů, která by podpořila směrování společnosti.

Díky důkladné práci jsme objevili nedostatky v komunikaci společnosti se stávajícími zaměstnanci, a proto jsme na jaře 2014 rozšířili komunikační strategii pro potenciální zaměstnance o oblast rozvoje vztahů společnosti se současnými zaměstnanci. Výstupem byla především soutěž o ztvárnění loga společnosti, která měla též efekt podpory značky. Spolupodíleli jsme se na přípravě prezentace pro veletrh Profesia 2014 v Bratislavě. Na další veletrhy jsme pro Wincott People vytvořili Pop up stěnu.

Nejnověji připravujeme zefektivnění zpracování marketingových dat a také podklady pro přípravu nového webu.

flyer
facebook
soutezWincott
fb_navrhy
1504477_683813228325503_967984344_o
stanek
2014_03_26_10.22.53
2014_03_26_10.24.02
 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail