Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Reference > Reference webů > CAT CUT

CAT CUT

Posláním firmy CAT CUT je poctivou prací vyrábět kvalitní reklamní, prezentační a dekorační produkty, které klientům přinesou prosperitu, úspěch a konkurenceschopnost.

Nový web


Společnost před samotným přestavěním webu prošla redesignem loga a tím i kompletního vizuálního stylu. Nový styl je hravější, barevnější a má evokovat rozmanitost služeb spojenou s kvalitní barevnou škálou výstupů.
Zadání, co se týká struktury, vycházelo z původního webu. Naším hlavním úkolem bylo dát této struktuře nový kabát, v duchu změněného vizuálního stylu. Portfolio společnosti Cat Cut je opravdu široké, a proto nebylo jednoduché popasovat se s prezentací všech služeb.
Reference jsou zásadním argumentem pro získávání nových klientů společnosti Cat Cut. Ty jsou také ústředním motivem prolínajícím se celým webem s důrazem na vizuální stránku oproti textové. Jelikož pracujeme ve stejném oboru (reklama), dokázali jsme velice dobře odhadnout rozhodovací proces klientů při prohlížení webu. Proto je na prioritním místě poptávkový formulář, aby koncový klient mohl co nejrychleji dostat svoji odpověď a firma zároveň dosáhla cílové akce.

Restart Facebooku


Pro podporu komunikace firmy s veřejností i potenciální klientelou jsme dostali za úkol pomoci Cat Cutu restartovat jejich facebookový profil, který byl do té chvíle neaktivní.
Nejprve jsme stanovili cíle profilu podle jejich priorit:
1) Budování značky a komunikace s veřejností (PR podpora)
2) Nábor nových zaměstnanců a informace z dění ve společnosti
3) Prezentace novinek a referencí
Na základě těchto cílů jsme hledali celkovou ideologii profilu. Jak by měl být chápán a díky čemu by měl získat pozornost (podporu). Tato ideologie se opírá hlavně o dlouhodobou činnost firmy v rámci sociální zodpovědnosti.

Citace:
Uvědomujeme si zodpovědnost nejen za svoji práci, kterou se snažíme dělat poctivě a kvalitně, ale i za to, co se děje kolem nás. Proto chceme prostřednictvím naší facebookové stránky prezentovat projekty, které podporujeme a pomoci jim získat vaši přízeň. A pokud náhodou budete potřebovat něco vyrobit, rádi vám podáme pomocnou ruku s maximální péčí a profesionalitou. Tým Cat Cutu

K samotné ideologii jsme pracovníkům marketingového oddělení poskytli základní školení a nastavení profilu a vybavili je i výběrem témat pro budoucí práci s profilem.

Nastavení e-mailingových kampaní


Cat Cut v minulosti pracovala s e-mailovými kampaněmi, ale nekoncepčně a především s nepřehlednou databází. S nástupem nové manažerky společnosti jsme vypracovali dokument pro práci s e-mailovým klientem a současně navrhli první kampaň, která obsahově podpořila nově vzniklý facebookový profil. Jejím cílem, krom podpory facebookové ideologie, bylo ověření funkčnosti a aktivity stávající databáze.
Na základě výsledků kampaně jsme pak klientovi navrhli, jak postupovat dál.

 

Nový web
Nový web
Zobrazení webu na jiných zařízeních
Restart Facebooku
 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail