Marta Němečková

Marta Němečková se věnuje osobnímu a profesnímu koučinku více než 15 let. Sama prošla vývojem od zaměstnance k samostatnému tržnímu subjektu, který musí přemýšlet nad vlastní propagací a mít správnou marketingovou strategii.

Jaký byl prvotní impuls?

Marta hledala někoho, kdo jí pomůže upravit stávající webové stránky brnokoucing.cz - nejlépe vytvořením videa. Po několika konzultacích jsme došli k závěru, že video není to podstatné a společně se rozhodli přestavět celý marketing produktu a vlastní prezentaci osobnosti Marty Němečkové.

První konzultace a rozbor problému.

Vzhledem k náročnosti pochopení celé problematiky oboru podnikání společnosti bylo nutné potkat se dvakrát k hlubšímu rozboru. Z něj vyplynulo, že pro úpravu stávající akviziční strategie budeme muset vytvořit komplexní plán, jehož základy jsme podložili důkladnou analýzou.

Analýza

Postupovali jsme námi osvědčeným způsobem pro odkrytí celkového obrazu podnikatele a jeho postavení na trhu (Dotazování klientů, Rešerše nabídky, Průzkum konkurence, Dlouhodobá vize). > Klasický postup marketingové analýzy najdete v referenci Radek Píša

Specifickou částí byl průzkum mezi klienty Marty Němečkové. Bylo velmi důležité respektovat soukromí klientů a tudíž byla naše úloha ve stanovení hypotéz a sestavení dotazníku. Ten pak sama koučka osobně probrala se svými klienty a zapsala výstupy do online dotazníku.
Díky tomuto dotazování jsme společně odhalili pravé důvody a motivy spolupráce s Martou. Stejně tak byl razantní rozdíl ve vnímání služeb před a po konzultacích. U konkurence jsme krom online průzkumu provedli mystery shopping (fiktivní poptávky) s cílem zjistit, jak rychle a jakým způsobem konkurenti reagují a jaká je další návaznost s marketingovou komunikací.
Hlavní zlom při analýze, který vyplynul z realizovaného dotazníku, průzkumu konkurentů a konzultace vize, byl u pojetí nabízených služeb. V tomto ohledu došlo k rozdělení dalšího strategického vývoje portálu brnokoucink.cz a specifického osobního koučinku v podání Marty Němečkové.

Strategie

Jak již bylo výše zmíněno, marketingovou strategii bylo nutné rozdělit do dvou proudů. Tím se dlouhodobá vize a na ni navázané krátkodobé cíle musely upravit. Hlavním úkolem je vybudování zcela nové značky s odlišnou komunikací a současně úpravy stávajícího webu brnokoucink.cz. Tím jsme se dostali k původnímu zadání, nyní už ale s konkrétní představou proč, co a jak udělat a vyhodnocovat. Důležitou změnou v rámci strategie bylo přesnější cílení na klienty a s tím spojené nové nastavení cen a struktura nabídky.

Konzultace

Další spolupráce pokračuje na bázi konzultací a plnění dílčích úkolů. Jedná se o konzultaci obsahu, nastavení mailingu, nastavení podmínek spolupráce s partnery a vzdělávání s cílem co největší soběstačnosti klienta. Každý měsíc je pak hodnotící schůzka, která rekapituluje, co se udělalo a jaký to mělo efekt a co se bude dělat následně. Vše je orientované na plnění cílů stanovených v rámci strategie.

Leták A5
Vizitka
 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail