Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Reference > AZ Fitness Brno

AZ Fitness Brno

Nejmodernější fitness v České republice najdete ve třetím patře budovy AZ Tower v Brně. V obrovských prostorách fitcentra najdete fitness zónu, cardio zónu, silovou zónu, funkční tréning, indoor cycling, skupinové lekce i wellness zónu. A také příjemné prostředí, milou obsluhu a dobrou kávu.

Pro AZ fitness Brno realizujeme téměř celé portfolio našich služeb, kdy je naším prvotním cílem představení fitness centra celému Brnu a širokému okolí. Nově vytvořené atraktivní prostředí, moderní stroje, rozsáhlá nabídka služeb a profesionální přístup lidí z AZ fitness Brno nám tuto práci velmi usnadňují.

Prezentace na Facebooku

Prezentace na Facebooku je pro obor klienta jedním ze stěžejních prvků propagace. Pro tyto účely jsme navrhli komunikační strategii, připravili vzhled firemního profilu a také vytvořili hlasovací soutěžní aplikaci. Samotná soutěž proběhla před zahájením provozu AZ Fitness a hlavní cenou za správný odhad celkové plochy fitcentra byla celoroční permanentka.

Po zahájení činnosti jsme zajistili PPC kampaň, která přinesla zajímavý poměr cena/výkon a pomohla rozšířit nejen okruh fanoušků na Facebooku, ale také spoustu nových sportovců.

Webová prezentace

Vzhledem k tomu, že s propagací klienta je nutné začít ještě před samotným otevřením, věnovali jsme přípravě webové prezentace značné úsilí. Vytvořili jsme rozsáhlou analýzu klíčových slov, na jejímž základě tvořili obsah dvou webů. Nejprve byl spuštěn dočasný informativní web prezentující přípravu centra.

Po otevření byla dočasná prezentace vyměněna za obsahově bohatší web, plný užitečných informací. Cílem nového webu je nejen poskytovat všechny informace, které by návštěvníka mohly zajímat, ale především oslovit nové zákazníky.

K úvodní propagaci webu byly použity PPC kampaně ve vyhledávačích seznam.cz a google.cz, společně s přímou propagací na firemní facebookové stránce. Díky kvalitnímu webu a dobrým textům nebylo nutné se hlouběji věnovat optimalizacím pro vyhledávače. Koneckonců, pokud je takový web na frázi „fitness brno“ na prvním místě na obou vyhledávačích, případně „posilovna brno“ do třetího místa, není moc co optimalizovat.

Reklamní činnost a grafické práce

V rámci reklamních a grafických činností jsme realizovali pro AZ Fitness celou řadu zakázek: polepy tramvají, velkoformátové samolepky, brožury, letáčky formátů (A2,A3,A4 a A5), roll upy, reklamní bannery, návrhy polepů vozidel, atd.

Webhosting

Pro aplikace na Facebooku i webové prezentace samozřejmě zajišťujeme i webhosting, správu domény a také správu prezentací. 

 

Dárkové kartičky
propagační leták
poster
Cvičební plán
Realizace polepu tramvají
předprodejový kupón
Jeden z návrhů FB profilu
Návrh polepů aut
Design dočasného webu
 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail