Webové stránky pro obchodní společnosti

Každý obchod nemusí mít na internetu svůj e-shop. Ale poutavou webovou prezentaci by měl mít skutečně každý. Vaši zákazníci i obchodní partneři mohou snadno zjistit čím se Váš obchod zabývá, kde Vás najdou a jak Vás mohou kontaktovat.

Většina obchodních společností si nedovede představit webovou prezentaci jinak, než jako e-shop. Ale webové stránky mají i jiné využití.

Jste hrdí na svou kamennou prodejnu, své prodavačky a milujete komunikaci s lidmi? Nebo jen obchodujete s takovým druhem zboží, který se přes internet prodává obtížně? Potom je zřejmé, že Vám e-shop bude trochu k ničemu.

Ovšem pěkné, originální webové stránky mohou přilákat mnoho zákazníků i obchodních partnerů.

Na jednom místě zde najdete všechny potřebné informace, můžete na své stránky vložit fotografie prodejny, katalog zboží, objednávkový systém a hlavně základní informace s kontakty poboček a jejich otvírací dobou. Na svých webových stránkách máte jedinečnou možnost představit prodávané produkty i firmy, které je vyrábějí. 

Při tvorbě webové prezentace postupujeme systematicky, podle potřeb a účelu webové prezentace

Vyhodnocení současného stavu Vaší webové prezentace

Nejste s Vaším webem spokojení nebo žádný nemáte? Zkontrolujeme Vaši situaci a navrhneme Vám změny. Někdy stačí jen maličkost, někdy je nutné vytvořit zcela nový web aby byl úspěšný.

Vytyčení požadavků, potřeb a cílů

Webové stránky, stejně jako každé jiné zveřejnění a zvýraznění Vaší firmy by mělo mít nějaký cíl. Důvod, proč to děláte. Společně přijdeme na to, kam Vás mají webové stránky posunout a na základě těchto zjištění budeme přemýšlet při návrhu nového webu.

Určení prioritních prvků webu

Co má Váš web sdělovat ihned po kliknutí na jeho odkaz? Chcete jen prezentovat prodejnu? Oslovit zákazníky a představit jim produkty? Nebo byste rádi oslovili dodavatele? Tato fáze plánování je velmi důležitá a společně přijdeme na to, jak správně nasměrovat Váš web.

Vytvoření strukturovaného modelu webu

V této fázi pracujeme s myšlenkovými mapami a grafickým znázorněním jak bude web postavený. Kde bude nabídka, kde budou kontaktní informace, kde a jak se budou zobrazovat fotografie.

Grafické zpracování

Šablonová grafika - hotové grafické řešení, které je možné stáhnout, nebo za nízký poplatek zakoupit. Jedná se o levné řešení grafické podoby webu. Nevýhodou je, že stejný web může mít i někdo další

Grafika dodaná klientem - jestliže máte vlastního grafika, nebo máte v rámci grafického manuálu vytvořený grafický návrh, budeme se jím řídit.

Grafika na míru - vytvoříme grafiku webové prezentace přesně podle Vašich požadavků a preferencí. Dbáme především na to, aby grafika odpovídala přání klienta a zároveň byla snadno a dobře použitelná pro každého návštěvníka, ať už používá jakýkoliv prohlížeč či zařízení.

Programování 

Jakmile je hotová grafika, pouští se naši programátoři a webmasteři k programování webu. Je to skoro jako kouzlo, když ze stránek a stránek čísel, písmen a znaků vytvoří web, který vidíme v prohlížeči.

Testování a Úpravy

Vždy předáváme perfektně fungující web. Vše otestujeme a ozkoušíme, zda funguje tak, jak má. Všechny odkazy vedou tam, kam mají, kontaktní formulář Vás kontaktuje. Objednávkový systém objednává.

Nastavení metrik pro vyhodnocování

Implementujeme na Vaše stránky analytické nástroje. Díky nim získáte přesné výsledky toho, jak se Vaši návštěvníci chovají. Pomůžeme Vám výsledky interpretovat a navrhneme, co na webu zlepšit.

Spuštění

A konečně nastává chvíle spuštění. Spouštíme pouze perfektně fungující stránky, které odpovídají Vašim představám. 

Vyhodnocování, aktualizace a vylepšování 

Na základě naší dohody vyhodnocujeme po nějakou dobu Váš web. Zjistíme jak je úspěšný, zda uživatele zajímá, jestli si raději čtou Vaše články nebo prohlížejí fotogalerii. 

 

Kontaktujte nás a informujte se o tom, co pro Vás Pevnina může udělat.

 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail