Právě se nacházíte : Pevnina CZ > O Pevnině > Naše projekty > Prezza.cz

Prezza.cz

Reklamou žijeme a výběr prezentačních systémů je pro nás zábavou. Pečlivou analýzou Vašich požadavků přesně zjistíme, co potřebujete a nejen, že pro Vás prezentační systémy zajistíme, ale dokážeme poradit a povzbudit či usměrnit Vaše požadavky. Naší snahou není na Vás vydělávat a nacpat vám nejdražší produkty, které nevyužijete. Chceme vám poskytnout přesně to, co potřebujete a co pomůže prezentovat Vaši společnost. Je naším zájmem poskytovat výrobky s ideálním poměrem kvality a ceny.

Na našich zákaznících nám záleží, a proto se snažíme plnit všechna Vaše očekávání. Nedivte se tedy, že Vás po zadání objednávky naši zaměstnanci kontaktují a pečlivě zjistí všechny detaily. Chceme si být jistí, že dodaný produkt bude odpovídat Vašim požadavkům a představám.

Reklama nás baví, a proto hledáme nové způsoby firemní prezentace. I reklamních předmětů je nepřeberné množství a my Vám chceme nabídnout krásné, kvalitní a originální produkty za rozumné ceny. Právě z tohoto důvodu vyhledáváme a vyjednáváme s menšími dodavateli, jejichž výrobky budou předčit Vaše očekávání.

Prezentační systémy

Když chcete, aby Vás bylo vidět „na míle daleko“. To jsou prezentační systémy, které dnes bodují jak na veletrzích a výstavách, tak i na prodejnách a v showroomech. Vaše prezentace vypadá skvěle graficky a její propracovanost by měla vyniknout i fyzicky.

Reklamní předměty

Od tužek, až po legrační hrníčky. Klienti mají rádi dárky, a jak bývá zvykem, dárky z nepochopitelného důvodu fungují snad věky. Proto propisky nebo hrníček od Vás bude zdobit kanceláře Vašich klientů po dlouhé roky. Investujte do reklamních předmětů, pokud chcete, aby s Vámi byli Vaši klienti každý den.

Návrh eshopu
Banner
Banner
 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail