Právě se nacházíte : Pevnina CZ > O Pevnině

O Pevnině

Zabýváme se klasickým i online marketingem. Vyvíjíme software pro internet i mobily. Děláme grafiku do tisku i na web. Vyrábíme reklamu i firemní prezentace. Máme vlastní servery. Jsme komplexní marketingová agentura.

Naše filozofie

Filozofie Pevnina CZ vychází především z našeho motta "Představíme Vás světu". Jsme komplexní marketingová agentura, a proto je pro nás zásadní Váš úspěch. Nechceme Vám prodávat naše řešení, nemáme stanoveny žádné interní prodejní cíle a naši obchodníci neřeší počty schůzek a telefonátů. Naše práce nás těší, baví nás pomáhat klientům a dělá nám radost, pokud naše práce vede k jejich růstu. Nepřesvědčujeme nikoho o prospěšnosti naší práce, klienti se o tom přesvědčují sami po celou dobu spolupráce.

Věříme v dlouhodobou a oboustranně prospěšnou spolupráci mezi námi a našimi klienty. Věříme, že se dokážeme stát součástí klientova týmu, vcítit se do problémů a nacházet efektivní řešení, která budou pramenit především z podstaty a filozofie našeho klienta. Věříme, že pokud děláme věci tak, jak nejlépe umíme a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, odvedeme práci, která našim klientům pomůže.

Hodnoty, které jsou pro nás víc než jen fráze:

 • Pokora - nikdy nebudeme tak dobří a chytří, abychom se nemohli zlepšit
 • Trpělivost - abychom pochopili našeho klienta, jeho potřeby a trh na němž působí, chce to čas a spoustu mravenčí práce
 • Pochopení - chceme odvádět nejlepší práci, proto se na věci díváme z klientova pohledu, abychom chápali proč dělá věci tak, jak je dělá
 • Lidskost - společnosti s nimiž spolupracujeme nejsou jen právní formy. My jednáme s lidmi, s osobnostmi
 • Selský rozum - znalosti, zkušenosti, postupy... To vše by bylo k ničemu, kdyby se užívaly bez rozmyslu
 • Důvěra - hodnota bez níž nemůže fungovat žádný vztah... Ani ten obchodní
 

Náš tým

Pevnina CZ je parta milovníků reklamy. Seznamte se s námi a staňte se našimi přáteli.

 

Cowo Brno

Většina podnikatelů v počátcích svého podnikání i v jeho průběhu nemá stálé zázemí. Buď jej jednoduše nepotřebuje, nebo jsou náklady na jeho provoz příliš vysoké. Spousta podnikatelských duší pracuje takzvaně na „home office“, takže z domu. Pokud se Vám ale pracuje lépe v pracovním prostředí/kanceláři, máte možnost za skvělou cenu docházet do naší sdílené kanceláře v centru města.

 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail