Obchodní strategie

Ve své práci vnímáme úzkou vazbu marketingu a obchodu. Proto veškerou marketingovou strategii a její dílčí prvky podřizujeme finančním cílům a obchodní strategii vaší firmy. Buďte s námi na jedné lodi a společně objevíme nejlepší způsob jakým stanovit Váš marketingově-obchodní plán.

Na co se připravte

 1. Seznámení - nejprve je třeba se s Vámi a Vaší společností seznámit. Zjistit co děláte, jak to děláte, co je Vaším cílem. Abychom si dokázali utvořit obrázek o Vašem podnikání je třeba Vás dokonale poznat. Musíme mít přehled o Vašich silných, ale i slabých stránkách.
 2. Produkty - seznámíme se s Vašimi produtky - výrobky nebo službami, které Vaše společnost nabízí. Je dobré mít o svých prduktech, jen to nejlepší mínění. Někdy však objektivní pohled dokáže odhalit nečekaná zjištění.
 3. Zákazníci - musíme poznat i Vaše zákazníky. Je důležité vědět kdo u Vás nakupuje a proč. Je to proto, že jsou lidé spokojení s Vašimi službami a výrobky? Nebo jim vyhovují ceny? Nebo je to proto, že jste nejblíž? To vše je důležité při dalším rozhodování. Vaše zákazníky rozčleníme do cílových skupin, se kterými pak budeme dále pracovat.
 4. Komunikace - zjistíme jakým způsobem komunikujete s Vašimi zákazníky i mezi sebou. Je důležité aby celá firma byla na jedné lodi.
 5. Plánování - na základě zjištěných poznatků se můžeme pustit do plánování. Vymyslíme jak na to, aby se Vaše firma stala úspěšnější. Naplánujeme společně, jak přilákat nové zákazníky, jak přimět ty stávající aby u vás nakupovali více.
 6. Realizace - všechny naplánované aktivity přivedeme k životu. Jestliže si necháte jen poradit nebo si od nách necháte vytvořit nové webové stránky, e-shop nebo novou firemní identitnu je na Vás.
 7. Sledování - po celou dobu naší spolupráce budeme vše monitorovat, abychom měli přehled  tom, zda aplikované změny vedou ke kýženým výsledkům. Pravidelně Vám budeme předkládat zprávy s výsledky naší práce.

 

Tato služba není o tom, že mávnutím proutku zajistíme lepší výdělky. Je to společná práce, na které se budete podílet s námi. Díky nám se na Vaši společnost podíváte z Pevniny.

Nemusíte se však bát, že bychom pořádali tajné návštěvy Vaší společnosti, hledali krysy v podpalubí nebo lenošné zaměstnance. Na každé činnosti se předem dohodneme, nic nebudeme dělat za Vašimi zády a bez Vašeho svolení.

Chceme být Vašimi partnery. Přáteli, kteří Vám pomohou na cestě k úspěchu.Reference

 

Máte zájem o nezávaznou schůzku?

Váš e-mail nebo telefon:*
Váš dotaz: *
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail