Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Kontakty > Náš tým

Náš tým

Pevnina CZ je parta milovníků reklamy. Seznamte se s námi a staňte se našimi přáteli.

Jsme na jedné lodi a každý má své místo. Seznamte se s posádkou, která s vámi propluje mořem internetu a v bezpečí vás vylodí na pevnině. Ať se děje, co se děje!

 

Nina

Nina Pevná – tvář společnosti

+420 608 773 309

LinkedIn Nina

Královna všech moří a expertka na sociální sítě je naše Nina. Ne nadarmo je její rodné příjmení Fejsbuková. Sociální sítě jsou jejím domovem a Nina dokáže vždy najít nejsilnější mořský proud. Díky ní se odvážíme i do neprobádaných vod marketingu a úspěšně proplouváme i místy, kam se jiní neodváží.
Nina je báječná obchodnice, kdo jiný, než ona by dokázal prodat popelník na motorku? Nina se perfektně orientuje v naší nabídce a nám pomáhá nacházet cestu ke klientům. Obsluhovala i anglického krále a se stejnou péčí se bude věnovat i vám.
Všichni se jí dvoří, protože skvěle tvoří. Nina však není do větru a je jedinou ženou, která odmítla rande s Chuckem Norrisem!
Mezi její záliby patří luštění devítisměrek s otcem Furou na věži pevnosti Boyard, stavění vzdušných zámků, počítání do nekonečna nebo sledování Hip Hap Hop.

Zdeněk Klusák – jednatel společnosti

Kapitánem a duší Pevniny CZ je majitel firmy Zdeněk. Nejen, že dokáže kormidlovat svůj tým k cíli, ale rád se podílí i na tvorbě webů, programování a v kajutě má truhlu plnou skvělých nápadů. Díky Zdeňkovi vždy doplujeme až k pevnině.

V přístavu pak rád jezdí na kole, hraje kopanou a ping pong. Rovněž umí ocenit dobrou hudbu a jídlo.

Marketingový tým

Barbora Pačová 

Barbora Pačová - marketingová specialistka

K marketingu se dostala ve svých 16ti letech v malé firmě u svého bráchy, kde hledali výpomoc. Nejprve ve firmě působila spíše jako grafička, no později se začala věnovat marketingu a navzdory těžkým začátkům ji to velmi bavilo. Zpočátku to byla spíše zábava a nikdy by ji nenapadlo, že to jednou bude dělat profesionálně. Sice byla spíše na technické či umělecké směry, marketing se jí držel i při studiu informatiky a grafiky na vysoké škole. Vnímá marketing jako úžasný soulad všech směrů, humanitního, technického i uměleckého a právě jeho různorodostí je nesmírně nadšená.

Miluje změny a to nejen v jejím okolí, ale zejména v ní samé. Ráda vyhledává příležitosti k tomu, aby se neustále posouvala a vyhnula jakýmkoli stereotypům. Se vším experimentuje, miluje kreativní činnosti a vyjížďky do přírody.

Realizační tým

Aneta Marková 

Aneta Marková - projekťačka

Ze světa kreativního průmyslu už si přičichla k televizní tvorbě, reklamě, marketingu a nyní se se stará o to, aby k Vám doputoval funkční, atraktivní a efektivní web. Na Masarykově univerzitě vystudovala management, dějiny umění a kultury, ale třeba i učitelství němčiny. Její školská pedantská praxe tak zaručí, že vše na přípravě vašeho projektu pošlape tak jak má.

Ve volných chvílích brázdí s kytarou po ohništích, riskuje život na motorce nebo dobývá Instagram svou poesií. S Anetou si u nás můžete v klidu u kafe probrat celou představu vašeho webu. Ona vám poradí co určitě udělat či nedělat a společně se domluvíte na optimálním výsledku.

Petra

Martin Zvonek - webový vývojář

Martin se již mnoho let pohybuje v oblasti programování a vývoje pro Internet v kombinaci s podnikatelským prostředím. Výzvou jsou pro něj netradiční aplikace, systémy, roboti a software, aneb jak sám říká "vyšší logika".

I přes svůj pragmatický přístup či břitký humor však nezapře své moravské kořeny a naladěn dobrou kávou tak kromě technického řešení nabídne i milý úsměv. Rád odpočívá v offlinu, ať už při procházkách v přírodě, cestování po památkách, festivalech či zkrátka jen při posezení u dobrého piva.

Lukáš Abrahám 

Lukáš Abrahám - webový vývojář

Lukáš je kodérem společnosti. Pokud máte nějaký kreativní nápad na web nebo chcete poradit je on ta správná osoba. Vykouzlí Vám z prázdného nebo starého webu, úplně nový a daleko lepší. Pokud budete mít zájem je velice ochoten proškolit Vás v našem systému pro zprávu webu.

Ve volném čase si rád zahraje volejbal, florbal a nepohrdne takřka jakýmkoliv jiným sportem. Rád chodí s příteli ven a nejen do hospody. Dokáže ocenit dobré jídlo a pití.

Matyáš

Matyáš Tongel - webový vývojář

Matyáš se již od základní školy zajímal o programování a grafický design. Rozhodl se proto studovat obor výpočetních systémů na SPŠ a VOŠ v Chomutově, kde se naučil programovat a dostal tak možnost se i nadále věnovat grafickému designu. Matyáš se propracoval od tvorby jednoduchých konzolových aplikací, přes vývoj mobilních her, až k tvorbě rozsáhlých webových stránek. Rád se zdokonaluje ve všech možných odvětvích programování a snaží se držet krok s neustále narůstajícími nároky na tvorbu webových stránek.

Ve svém volném čase rád maluje, chodí do přírody, stanuje s kamarády, v zimě sjíždí svahy na snowboardu, nebo podniká výlety do velkých měst.

robert

Robert Tongel - webový vývojář

Robert se stejně jako jeho bratr dostal k programování díky střední škole. Od programování obráběcích strojů, přes tvorbu aplikací, až k front-end vývoji webových stránek. Ačkoliv se od mala zajímal spíše o umění, díky programování se ponořil také do světa webařiny, kde může bez problémů spojit dva zdánlivě neslučitelné obory.

Ve svém volném čase se ze všeho nejraději věnuje fotografování, komoditnímu investování podle Larryho Williamse, nebo například tvorbě mobilních her. Sem tam podnikne výlet po přírodě, nebo památkách v České republice.

Z potápějící se lodi "zkušeností bez referencí" se dostal na Pevninu díky svému bratrovi, který se spolu s Robertem přihlásil na pozici kodéra.

Chcete zde mít i své jméno? Podívejte se na naši nabídku volných míst.

 

Poděkování bývalým kolegům

Rádi bychom touto cestou poděkovali kolegům, kteří se vydali jinou cestou.

Jiří Appl, náš dlouholetý šéfprogramátor, dnes zaměstnanec společnosti Microsoft, bez jehož schopností a znalostí by řada našich produktů rozhodně nedosahovala současných kvalit. 

Jakub Kocourek, dnes PPC Campaign Specialist ve společnosti BETTER MARKETING, s.r.o., který postavil celou sekci elektronického marketingu a internetové reklamy. 

Simona Loutocká, jedna z našich nejlepších obchodnic. 

Šárka Bajbárová, jež se podílela na vytvoření našeho e-shopu prezza.cz.

Michal Máca, náš dlouholetý programátor, který trpělivě plnil všechna programátorksá přání, která jsme si vymysleli.

Monika Bálková, která se nám dlouhou dobu starala o e-shop prezza.cz

 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail