Právě se nacházíte : Pevnina CZ > Internetová reklama

Reklama na internetu, práce pro online reklamní agenturu

Reklama na internetu je ohromně rozsáhlý obor, spíše několik různých oborů. Z velké části je Pevnina CZ internetová reklamní agentura, a proto se věnujeme celé škále možností propagace na internetu. Níže se Vám pokusíme nastínit výhody a nevýhody jednotlivých možností reklamy.

Reklama na internetu od Pevnina CZ

 • Díváme se na reklamu z nadhledu (nejen) internetového marketingu
 • Nejsme jen online agentura, máme vlastní projekty a na sobě testujeme, co funguje nelépe
 • Plánujeme dlouhodobě, naše reklamní kampaně mají hlavu a patu

 

Nástroje internetového marketingu

Spíše než nástroje by se asi hodilo říct druhy... Jenže, my sem to slovo kvůli optimalizaci pro vyhledávače potřebujeme :-)
Typicky tedy máme tři druhy sdělení:

 • grafické – obvyklé označení je banner (neplést s tiskovým), jedná se o grafiku, vizualizaci, fotografii, v dnešní době už i infografiku atd.
 • druhý druh sdělení je textové (kontextové). Sem patří PPC reklamní sdělení o délce pár desítek znaků, PR články, i samostatné microsite. Textové sdělení je oblíbenější pro vyhledávače, grafické pro lidi. Kombinace uspokojí všechny.
 • třetím formátem je video, obvykle v podobě reklamního spotu, nebo virálního videa.

 

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je jedním ze základních nástrojů internetového marketingu. Funguje vždy po boku linkbuildingu, copywritingu, marketingu ve vyhledávačích, ppc kampaní a dalších. I když se pořád mluví o optimalizaci pro vyhledávače, stále více jde o „optimalizaci pro lidi“. Vytvoříme kvalitní obsah, který lidi zaujme, prostřednictvím copywritingu. Pomocí linkbuildingu (vytváření zpětných odkazů) dáme o obsahu vědět vyhledávačům i lidem. Pomocí marketingu ve vyhledávačích lidi přesvědčíme, aby váš web navštívili. Vezmeme-li v potaz náklady na reklamu, jedná se o nejefektivnější nástroj internetového marketingu.

Výhoda: pravidelná práce zajistí dlouhodobý úspěch
Nevýhoda: požadavky vyhledávačů se mění

PPC reklama

PPC reklamní kampaň zvládne, s pomocí různých nástrojů, více méně každý. S vytvořením kvalitní a úspěšné PPC reklamní kampaně je to už trochu složitější. Vytvořit nějaké reklamní sdělení, nacpat klíčová slova a doufat, že to bude fungovat je totiž nejsnazší cesta jak dosáhnout nesmyslně vysokých nákladů na reklamu. My považujeme PPC reklamu jen za výsledek práce PPC marketingu. Vhodná klíčová slova s co nejideálnějším poměrem cena / výkon najde kdejaká reklamní agentura. My se zaměřujeme dál. Zajímají nás potenciální zákazníci, místa kde se vyskytují, informace, které je zajímají, hesla, která by zadali, pokud by hledali vaše služby (mnohdy totiž nezadají ani slovo, ani frázi, ale rovnou celou větu). Ozvěte se nám a nechte na nás právu vašich PPC kampaní a uvidíte, že z nich vyždímáme maximum. Nakonec nastavíme i remarketing a přivedeme vám všechny zákazníky.

Výhody: okamžitý efekt, lze použít k testování webu i optimalizacím pro vyhledávače
Nevýhody: funguje jen dokud platíte, jakmile dojde budget, reklama končí

Sociální sítě

Internetová prezentace na sociálních sítích je samotnou kapitolou. Každá sociální síť je trochu jiná, slouží k něčemu jinému, lidé hledají odlišné informace, případně informace odlišně. Pravdou je, že sociální sítě nabídly široké pole působnosti a úplně nové marketingové odvětví, které však stále využívá starých osvědčených postupů: kvalitní obsah, zajímavé a originální nápady. Dokážeme pro Vás zajistit kompletní marketing v sociálních sítích. Od návrhu komunikační strategie přes vytvoření samotných profilů až po jejich správu a komunikaci s fanoušky.

Výhody: sociální sítě svou podstatou umožňují výrazně volnější styl komunikace
Nevýhody: je to každodenní boj, sociální sítě vyžadují neustálou pozornost

 

Copywriting - psaní textů pro web

Vzhled webových stránek je velmi důležitý pro první dojem a zaujetí návštěvníka, tedy potencionálního zákazníka. Co ale zmůže dobrý design webu bez kvalitního textu? Pokud stránka neposkytne dostatečné informace, tak je zbytečná.

 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail