Reklamní služby a výroba pro fitness a wellness centra

Pro Vaše fitness či wellness centrum vyrobíme vše, na co si v oblasti reklamy vzpomenete. Vizitkami počínaje a ručníky s logem pro Vaše klienty konče. Náš profesionální tým dokáže najít ten správný mix Vaší firemní identity a kreativity, který dokáže zaujmout a vzbudit zájem.

Tiskoviny, reklamní a prezentační materiály

Když už investujete do reklamních materiálů, je potřeba aby se Vaše náklady vrátili díky novým klientům. Už vzhled reklamního prospektu prozradí, jakým stylem se Váš podnik ubírá. Je rozdíl, jestli předáte kus papíru s Vaším jménem nebo originální vizitku ve tvaru činky. Jak už název napovídá, tyto materiály musí hlavně prezentovat a naše marketingová agentura se postará o to, aby tato prezentace proběhla na té nejvyšší úrovni.

Polepy

Velmi využívaný druh reklamy, který přitáhne zvídavé oko potencionálního zákazníka. Zajístíme polep všeho, co potřebujete. Může se jednat o venkovní, či vnitřní výlohu fitness, či wellness centra, ale i samotné prvky přímo uvnitř, jako například: polep baru na recepci, skříněk v šatnách, sportovních motivů na stěny centra nebo sálů, nebo ologování Vašich cvičících mašin či regeneračních přístrojů. Samozřejmě umíme polepit Vaše firemní auto, či zrealizovat umístění reklamy na okna vozidel MHD a to vše podle našich hesel - zaujmi, oslov, přiveď!

Prezentační systémy

Potřebujete zařídít stánek na veletrh? Banner pro Vaši speciální akci? Držák na letáčky s rozvrhem či s prospekty Vašich partnerů? Stoleček pro Vaše hostesky nebo drátěný systém na stěnu? Děláme veškeré prezentační systémy od originální grafiky, až po samotnou montáž. Sdělte nám svoje potřeby a my se postaráme o zbytek.

Venkovní reklama

I zde nabízíme široké spektrum výrobků. Můžeme pro Vás nechat vyrobit světelnou 3D reklamu, či vymyslet atraktivní billboard. Dejte o sobě vědět pomocí obrovské plachty, nebo jen podtrhněte firemní dekor pomocí vlajek s Vaším logem.

Buďte neustále o krok napřed před Vaší konkurencí. Buďte s Pevninou!!!Reference

 

Nechte nám vzkaz a my Vám zavoláme

Telefon:*
Kdy se Vám máme ozvat?
Den: Čas:
Kdykoliv
* tyto položky je nutné vyplnit Nebo nás kontaktujte přímo:
telefonicky +420 608 773 309,
e-mailem info@pevnina.cz.
Více informací naleznete v sekci kontakty.

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail