Strategie využití sociálních sítí od Pevniny

Kdo dnes nevyužívá sociálních sítí, jako by nebyl na internetu. V oblasti podnikání to platí dvojnásob. Strategie využití sociálních sítí usnadní správu Vašeho Facebook profilu a zaměří se i na propagaci na ostatních sítích jako je LinkledIn, Youtube, Twitter nebo Instagram. Nenechávejte své profily ležet ladem a svěřte je do ruky profesionálům. Vymačkáme z nich maximum a vymyslíme návod na přilákání co nejvíce fanoušků, které proměníte v zákazníky. Nečekejte obecné výmysly, které jste si schopni najít na vyhledávačích. Reklamní agentura Pevnina CZ ušije strategii na míru, přesně podle vašich potřeb. Pracujeme jinak - pracujeme lépe!

Pro koho je strategie sociálních sítí určena?

Společnosti, které již na sociálních sítích působí a využívají je

Máte profily na různých sociálních sítích, ale nepřichází na ně fanoušci? Sami asi cítíte, že to není to pravé ořechové a je potřeba utáhnout pár šroubků, aby se váš marketingový nástroj rozjel naplno.

Nebo vám časová vytíženost nedovoluje starat se o profil tak, jako dřív?

Možností, proč reklama na sociálních sítí nefunguje, může být několik. Garantujeme vám, že odhalíme, kde je zakopaný pes. Rozluštíme záhadu a dáme věci do pohybu tím správným směrem.

Společnosti, které se na sociální sítě teprve chystají vstoupit

Už jste o sociálních sítích slyšeli. Chystáte se na ně vstoupit, ale nejste si jistí v kramflecích? Chcete se vyhnout počátečním chybám, které se velmi těžko opravují? Potřebujete, aby vše fungovala tak, jak má, ale nevíte jak toho dosáhnout?

Pak jste to právě vy, kterým se budou naše návrhy komunikace se zákazníky, navazování a posilování vztahů velmi hodit.

Při vypracování strategie se soustředíme na to, abyste mohli sociální síť s klidným svědomím využívat i bez naší pomoci. Dostanete řadu konkrétních kreativních nápadů a originálních myšlenek, které poodhalí volné mezery na trhu a pomohou vám být výraznější než konkurence.

 

Co naše strategie sociálních sítí obsahuje ?

Analýza působení na Facebook, LinkedIn, Youtube, Twitteru a ostatních důležitých sítí pro podnikaní

Zaměříme se na vaši prezentaci na sociálních sítích v minulosti. Podíváme se na aktivitu, volbu vhodné sociální sítě, na dojem, který jste po sobě zanechali.

Analýza přímé konkurence a její působení na sociálních sítí

Rozebereme pět největších konkurentů jako stavebnici z lega. Vyhodnotíme vaše možnosti a doporučíme přesné postupy, jak být lepší. Pokud chcete být na poli sociálního marketingu jedničky, musíte o svých soupeřích vědět naprosto vše.

Propojte stránky a profily

Je potřeba působit na více komunikačních kanálech. Navrhneme vám, jak co nejlépe propojit všechny sítě mezi sebou. Nesmíme zapomenout ani na integraci sociálních sítí s webem nebo úpravou prezentačních tiskovin, aby je vaši zákazníci zaregistrovali.

Grafická podoba profilů a stránek

Zapomeňte na známé motto: Nesuď knihu podle obalu. Grafická podoba profilů je velmi důležitá věc. Je potřeba vyvolat pozitivní a profesionální dojem. Ošklivý profil může mít sebelepší obsah, ale stejně z něj lidé prchají. Navrhneme motiv, který zapadne do vašeho firemního brandu a v oku fanouška vyvolá jen příjemný pocit. Dejte svým profilům na Facebooku, Youtube, LinkedInu a Twitteru jednotnou a krásnou podobu.

Komunikujte s fanoušky na Facebooku a ostatních sociálních sítích

Facebook je hlavní sociální sítí a právem jí musíme věnovat největší pozornost. Dostanete kompletní souhrn rad a tipů, jak s fanoušky nejlépe komunikovat. Dozvíte se co a kdy sdílet, aby příspěvek měl co největší efekt. Naučíte se správně reagovat na dotazy ve zprávách i komentářích. Ukážeme vám, jak vzbudit dojem zájmu a péče na sociální síti.

Využívejte soutěžních aplikací

Pro společnost Wincott People, a.s. jsme připravili aplikaci Příběhy z práce

Správně vymyšlená a vytvořená soutěž, může být velkým přínosem pro váš Facebook. Díky aplikaci vzbudíte zájem stávajících fanoušků a přilákáte fanoušky nové. Máme za sebou mnoho vytvořených aplikací, které způsobily doslova revoluci a zvedly počty fanoušků, mnohdy i o několik set.

Poznejte kvalitu stránky na Facebooku

Vysvětlíme k čemu jsou grafy a čísla, kterými dává Facebook zpětnou vazbu a ukazuje sílu profilu. Sami pochopíte, které věci fungují a které nikoliv.

Placená reklama na Facebooku?

Znáte pojem PPC, ale nevíte jak funguje ve spojení s Facebookem? Ukážeme vám, jak vytvořit kvalitní placenou kampaň a jak fungují sponzorované příspěvky. Taková reklama je vhodná nejen jako podpora začínajících profilů, ale i k posílení akcí, které přivádí další zákazníky.

Vytvořte precizní profil na LinkedIn a Youtube

Oba tyto profily jsou postaveny na klíčových slovech. Je proto naprostou nutností perfektně zpracovaná obsahová stránka profilu. Vymyslíme a provedeme ty správné korektury, aby vaši zákazníci nacházeli to, co hledají.

Obchodní strategie na pracovní síti LinkedIn

Tato síť má v sobě velký obchodní potenciál. Specialisté z Pevnina CZ vám prozradí, jak správně oslovit velké firmy se svou nabídkou a jak získat kontakty na zajímavé osobnosti, které mohou pomoci vašemu podnikání.

Youtube

Je velká škoda, že mnoho firem tento kanál velmi opomíjí. Naučíme vás s Youtube pracovat. Navrhneme formát i obsah prezentace. Propojíme ho s webem, e-shopem i s dalšími sociálními sítěmi. Video dnes vládne internetu, tak držte žezlo pevně ve svých rukou.

Slovo závěrem

Možností pomoci vašem současnému byznysu je velmi mnoho. Existují i složitější věci, ale na těch se dá vždy domluvit osobně a často se objeví při řešení konkrétního problému.

Sociální sítě možná vypadají na první pohled jednoduše, ale abyste obešli všechna jejich úskalí a vyvarovali se chyb, je potřeba nad nimi pořádně přemýšlet.

Touto silnou zbraní můžete postřílet konkurenci. Ovšem ve špatných rukou si s ní můžete zlomit vaz.

Oslovte naši reklamní agenturu Pevnina CZ a získejte zbrojní pas na sociální sítě!

 

autor: Tomáš Tůma

 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail