Myslí Váš web na bezpečí návštěvníků? Newsletter 02/17

Pár zajímavostí pro únor, které jsme vám připravili. Informace o možnostech využití SSL certifikátu na vašem webu. První větší představení našeho nového redakčního systému SWControl 6.

Zabezpečení vašeho webu

Certifikáty slouží k jednoznačnému a bezpečnému potvrzení totožnosti webu, emailu atd. HTTPS je pak šifrovaná verze internetové komunikace. Proč o tom mluvíme? Obojí se stává čím dál důležitější, pokud chcete, aby váš web lidé dokázali vyhledat ve vyhledávači a následně jej navštívili. Už dnes některé prohlížeče zobrazují nehezké upozornění, pokud uživatel odesílá např. zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře bez https, což v konečném důsledku zhoršuje uživatelův prožitek z vašeho webu a snižuje jeho důvěru ve vás.


Ozvěte se nám a my vám poradíme s výběrem vhodného ssl certifikátu, zajistíme jeho vystavení i samotnou implementaci do vašeho webu, stejně jako přechod na https protokol.

Nová verze redakčního systému SWControl

Rádi bychom Vám touto cestou představili novou verzi našeho redakčního systému SWcontrol. Nová generace je vytvořena úplně od začátku, obsahuje zcela novou ovládací logiku, která si předevzala splnit tři základní cíle:

 • absolutní jednouchost ovládání bez omezení kvality grafické podoby webu
 • kompatibilitu s nejmodernějšími trendy a postupy vývoje webů
 • kompatibilitu s širokým spektrem šablon a nástrojů

 

Inovativní postup vytváření webu v SWControl 6 nabízí naprosto extrémní možnosti práce s webem i laikovi. Používání šablon, úpravy sliderů a animačních sekvencí, integrace s nástroji sociálních sítí. Vše zní složitě, ale s SWC6 jde o práci na pár kliknutí.

Jelikož systém ještě není dokončen, rádi bychom Vám nabídli možnost účastnit se finálního ladění a doplnit jej o vaše požadavky, nápady a potřeby. Na konci emailu se můžete podívat na první web postavený na tomto redakčním systému.

 

Buďte u toho a ozvěte se nám!

 

Oslovte klienty emailovým newsletterem

Hledání bylo náročné a testování ještě více, ale nakonec úspěšné. Navázali jsme spolupráci se společnosti Quanda, abychom Vám přes náš nový redkční systém SWControl 6 nabídli nejlepší možné mailingové služby. Díky našemu partnerovi dostanete do rukou kvalitní technologii s obrovským rozvojovým potenciálem a navíc i možností školení, aby vaše maily vždy dopadaly na úrodnou půdu. Od nás získáte pomocnou ruku při přípravě kampaní, marketingové poradenství pro obsah a technologické spojení, aby vše fungovalo jak má.

 

Opět jen stačí napsat a pobavíme se o možnostech.

 

Reference: Association Bridges Dinitiative

Každý, kdo může, by měl pomáhat a nejinak je tomu i u nás. Pomáháme a poskytujeme marketingové poradenství mimo jiné marocké nadaci Association Bridges Dinitiative, která se věnuje zvyšování gramotnosti a pomoci v Maroku. Pro nás je to zároveň možnost získávat zkušenosti a pilovat dovednosti i ve velmi odlišném prostředí. 

 

 
 

Projektový manažer / manažerka

Do naší party hledáme projekťáka či projekťačku. Jedná se juniorskou pozici, tedy počítáme, že nemusíš mít úplně přehršel zkušeností a důležité jsou především osobnostní předpoklady. A také ochota se toho spoustu naučit.

Xtrem Trophy 2016 - poznejte své schopnosti i nové obchodní partnery

Již 20. – 21. 10. 2016 se na ranči v Kostelanech uskuteční parádní akce s názvem Xtrem Trophy 2016

Přejít na archiv novinek

Newsletter

Nevíte si rady s přípravou zakázky?

Zavolejte nám, poradíme Vám buď po telefonu, nebo si sjednáme nezávaznou konzultaci a proberem s čím bychom Vám mohli pomoci.

732 182 694
Moravské nám. 3, Dům Scala 4. patro, Brno
 • mdgk
  Ukázky referencí:

  MDgK plus spol. s r.o.

  Detail
 • Ukázky referencí:

  CAT CUT

  Detail
 • boty_kabelky
  Ukázky referencí:

  Boty a kabelky - facebookový eshop

  Detail
 • eurobi slider
  Ukázky referencí:

  EUROBI s.r.o.

  Detail
 • wincott
  Ukázky referencí:

  Wincott People, a.s.

  Detail
 • AZ Fitness slider
  Ukázky referencí:

  AZ Fitness Brno

  Detail